Events 4/1/2024 - 4/30/2024

  • 1/4
    Monday
    Velikonoční prázdniny
  • 2/4
    Tuesday
    Solvayovy lomy - výuková exkurze
    SCHE 2 4.r
  • 3/4
    Wednesday
    IQLANDIA Liberec - exkurze
  • 4/4
    Thursday
    Olympiáda ANJ - krajské kolo
    dle suplování
  • 5/4
    Friday
  • 6/4
    Saturday
  • 7/4
    Sunday
  • 8/4
    Monday
    Geologická olympiáda - kr. kolo Beroun
    5 postupujících
  • 9/4
    Tuesday
    Olympiáda DEJ - krajské kolo 12.ZŠ Kladno
    postupující
    Lidice- seminář MDMV _ M- Šmejkalová
  • 10/4
    Wednesday
    Botanická zahrada Na Slupi Praha - výuková exkurze
    Čtvrtletní porada
    15:00
    třídní schůzky
    17:00 - 18:30 dle rozpisu
  • 11/4
    Thursday
    krajské kolo FO Pavel Gregor a postupující
    Fotograf ve škole
    09:45 určeno pro třídy 4.ročníku + pedagogický sbor
  • 12/4
    Friday
    PZK 2024 - 1.termín čtyřletého studia
    O1-O4 - výuka 1.-4.hod. dle suplování ostatní třídy projekt Jeden svět 2024
    PZK 2024 - 1. termín čtyřletého studia
    Jeden svět na školách pro čtyřleté a vyšší ročníky osmiletého gymnázia
  • 13/4
    Saturday
  • 14/4
    Sunday
  • 15/4
    Monday
    PZK 2024 - 2.řádný termín čtyřletého studia
    ředitelské volno z provozních důvodů
    MZK 2024 - profilová PP z ČJL
    12:45 dle rozpisu
  • 16/4
    Tuesday
    Jeden život (VB, 2023) - filmové představení - kino Hutník
    sraz v 8:45 před kinem, konec akce tamtéž v cca 11 hodin, vstupné 100Kč
    PZK 2024 - 1. řádný termín osmiletého studia
    dle rozpisu
    Výuka dle rozvrhu a suplování
    08:00 - 11:35 1.-4. vyučovací hodina
    MZK 2024 - profilová PP z ANJ
    12:45 dle rozpisu
  • 17/4
    Wednesday
    PZK 2024 - 2. řádný termín osmiletého studia
    dle rozpisu
    Pražský hrad - výuková exkurze
    Napoleon (USA/VB, 2023) - filmové představení - kino Hutník
    sraz v 8:45 před kinem, konec akce tamtéž v cca 12 hodin, vstupné 100Kč
    Výuka dle rozvrhu a suplování
    08:00 - 11:35 1.-4. vyučovací hodina
    MZK 2024 - profilová PP z NEJ, FRJ, RUJ
    12:45 dle rozpisu
  • 18/4
    Thursday
  • 19/4
    Friday
  • 20/4
    Saturday
  • 21/4
    Sunday
  • 22/4
    Monday
    Brounov ex- Ma, Šr
    Biologická olympiáda Okresní kolo
    Biologická olympiáda okresní kolo kategorie D
  • 23/4
    Tuesday
    Brounov ex- Ma, Šr
    Anglie - Za, St, Md
  • 24/4
    Wednesday
    Brounov ex- Ma, Šr
    Anglie - Za, St, Md
    pololetní porada
    07:30 pro 4.ročník
  • 25/4
    Thursday
    Brounov ex- Ma, Šr
    Anglie - Za, St, Md
  • 26/4
    Friday
    Brounov ex- Ma, Šr
    SOČ Ei
    Anglie - Za, St, Md
    Majáles
  • 27/4
    Saturday
    Anglie - Za, St, Md
  • 28/4
    Sunday
    Anglie - Za, St, Md
  • 29/4
    Monday
    Anglie - Za, St, Md
  • 30/4
    Tuesday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"