Plán akcí 9/1/2019 - 9/30/2019

  • 1/9
    Sunday
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
  • 2/9
    Monday
    maturitní zkoušky - podzim 2019
    dle rozpisu
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    nostrifikační zkoušky dle rozpisu
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
    Zahájení školního roku
    08:00 - 09:35 s TU v kmenových třídách, změny viz suplování
  • 3/9
    Tuesday
    Jazykový kurz 4.ročníku
    dle programu
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
    Úvodní soustředění 1.ročníku
    Stará Živohošť
  • 4/9
    Wednesday
    Jazykový kurz 4.ročníku
    dle programu
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
    Úvodní soustředění 1.ročníku
    Stará Živohošť
  • 5/9
    Thursday
    Jazykový kurz 4.ročníku
    dle programu
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
    Úvodní soustředění 1.ročníku
    Stará Živohošť
  • 6/9
    Friday
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
    Burza učebnic
    08:00 - 11:35 č.27 + chodba přízemí
  • 7/9
    Saturday
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
  • 8/9
    Sunday
    Expedice Litva 30.8.-8.9.2019
    18 žáků
    Poznávací zájezd Švédsko 31.8.-8.9.2019
    42 žáků
  • 9/9
    Monday
    Světlušky - sbírka Nadačního fondu ČR
    dobrovolníci
    Sdružení rodičů
    17:00 zástupci rodičů
  • 10/9
    Tuesday
  • 11/9
    Wednesday
  • 12/9
    Thursday
    třídní výlet
    Kamencové jezero
    fotograf ve škole
    pasovky 4ks za 60 Kč - pro zájemce
  • 13/9
    Friday
    volný den z organizačních důvodů
    třídní výlet
    Kamencové jezero
  • 14/9
    Saturday
    třídní výlet
    Kamencové jezero
  • 15/9
    Sunday
    třídní výlet
    Kamencové jezero
  • 16/9
    Monday
    Broumovsko - výuková exkurze EVV
    36 žáků
    Magická fyzika - projekt
    08:50 - 10:30 dle pokynů na suplování
  • 17/9
    Tuesday
    Broumovsko - výuková exkurze EVV
    36 žáků
  • 18/9
    Wednesday
    Broumovsko - výuková exkurze EVV
    36 žáků
  • 19/9
    Thursday
    Liga škol - atletika - Sletiště Kladno
    týmy chlapci+ dívky (20 žáků)
    Broumovsko - výuková exkurze EVV
    36 žáků
    Ekologická olympiáda
    3 žáci
  • 20/9
    Friday
    Poslanecká sněmovna Praha
    exkurze ZSV
    Ekologická olympiáda
    3 žáci
    Zayferus - dravci (etologie a ekologie) - ukázka (BIO)
    10:50 - 14:15 viz www.zayferus.cz
  • 21/9
    Saturday
    Ekologická olympiáda
    3 žáci
  • 22/9
    Sunday
    výměnný pobyt (Opole, Montabaur)
  • 23/9
    Monday
    výměnný pobyt (Opole, Montabaur)
    Židovské město - exkurze
    Srdíčkové dny
    nadační sbírka Život dětem - dobrovolníci
  • 24/9
    Tuesday
    výměnný pobyt (Opole, Montabaur)
    Středověká Praha+Muzeum komunismu Praha - exkurze
  • 25/9
    Wednesday
    výměnný pobyt (Opole, Montabaur)
    Mikrobiologický ústav AV ČR - exkurze
    SBIO 4.r
    Francouzské dny ve škole - Politický systém Francie (přednáška)
    08:50 - 10:30 SFRC 4.r.
  • 26/9
    Thursday
    výměnný pobyt (Opole, Montabaur)
    Technické muzeum Praha - exkurze
    Muzeum F. Kafky Praha - výuková exkurze
  • 27/9
    Friday
    výměnný pobyt (Opole, Montabaur)
  • 28/9
    Saturday
  • 29/9
    Sunday
  • 30/9
    Monday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"