Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 15.11.2018
Nepřítomní učitelé01234567891011
Bechnerová Pavla(nem)EiEiEi-KsEn---
Beran Jiří(nem)Pc-TlStKc----
Klibániová Jaroslava(ŠKN)--AbSo--
Kyliášová Sandra(nepl)----AbSo--
Marjánková Berdychová Blanka(nepl)KsMdȞȞ-----
Nedvědová Veronika(ŠKN)LaLaLa--LaZa--
Smyčková Lenka(ŠKN)--RuŠrPpČá---
Změny v rozvrzích učitelů:
Absolonová Lenka6. hodsupl. (Kb ŠKN)CHE1.C (che2)(14)za odpadlou
6. hodspojeno (Ky nepl)CHE1.C (bio1)(14)
Čápová Ivana6. hodsupl. (Sy ŠKN)FYZO6(32)přespočetná hod.
Černá Tereza3. hodzměna ZSV2.B(35)
Čížková Lydie3. hodsupl. (Mj nepl)TEV2.A (tevd)(30)do úvazku
4. hodsupl. (Mj nepl)TEVO2 (tevd)(30)do úvazku
Eichenmann Lukáš1. hodspojeno (Bch nem)SDEJO8 (sde2)+(48)
1. hodzměna SSVO8 (ssv2)+(48)nadúvazková hodina
2. hodspojeno (Bch nem)SDEJO8 (sde2)+(48)
2. hodzměna SSVO8 (ssv2)+(48)nadúvazková hodina
3. hodspojeno (Bch nem)SDEJO8 (sde2)+(48)
3. hodzměna SSVO8 (ssv2)+(48)nadúvazková hodina
6. hodzměna NEJ3.C (nej1)(48)
Englišová Vladimíra6. hodsupl. (Bch nem)CJL4.B(29)dozor
Klibániová Jaroslava1.-9. hod školení
Kocálová Marie5. hodsupl. (Be nem)DEJ3.C(42)do úvazku
Kolínská Jana1. hodsupl. (Mj nepl)MATO1(45)přespočetná hod.
5. hodsupl. (Bch nem)CJL4.B(29)dozor
Ladová Martina1. hodspojeno (Ne ŠKN)SBIOO8 (sbi2)+(44)
2. hodspojeno (Ne ŠKN)SBIOO8 (sbi2)+(44)
3. hodspojeno (Ne ŠKN)SBIOO8 (sbi2)+(44)
6. hodsupl. (Ne ŠKN)ZSVO7(35)do úvazku
Linhartová Kateřina6. hodSuplovací pohotovost
Mandlíková Veronika2. hodsupl. (Mj nepl)ANJ3.B(35)do úvazku
Míšková Naděžda1. hodspojeno (Kb ŠKN)SCHEO8 (sch2)+(43)
2. hodspojeno (Kb ŠKN)SCHEO8 (sch2)+(43)
3. hodspojeno (Kb ŠKN)SCHEO8 (sch2)+(43)
Nedvědová Veronika1.-9. hod školení
Pečonka Robert1. hodsupl. (Be nem)TEV1.B (tevh)+(01)za odpadlou
Podpěrová Taťána5. hodsupl. (Sy ŠKN)ANJO3(44)přespočetná hod.
Přibilová Jitka2. hodzměna ZSV3.A(14)
4. hodsupl. (Ky nepl)ZSV1.B(35)přespočetná hod.
Růžičková Ladislava3. hodsupl. (Sy ŠKN)DEJ2.C(14)přespočetná hod.
Smyčková Lenka1.-9. hod školení
Sojková Marta7. hodsupl. (Kb ŠKN)MAT1.C (che2)(54)přespočetná hod.
7. hodspojeno (Ky nepl)MAT1.C (bio1)(54)
Stočesová Malá Michaela4. hodsupl. (Be nem)ANJ2.A(42)přespočetná hod.
Šrámková Jana4. hodSuplovací pohotovost
Tlustá Jaroslava3. hodsupl. (Be nem)TEV2.A (tevh)(01)přespočetná hod.
Vosátková Zuzana1. hodzměna ANJ2.A (anj2)(35)
Zahradník Jakub7. hodsupl. (Ne ŠKN)ANJ2.B(18)za odpadlou
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodTEVtevh(01)suplujePečonka Robert(Be)
1.B1. hodTEVtevh(01)suplujePečonka Robert(Be)
4. hodZSV(35)suplujePřibilová Jitka(Ky)
1.C6. hodCHEche2(14)suplujeAbsolonová Lenka(Kb)
6. hodCHEbio1(14)spojíAbsolonová Lenka(Ky)
7. hodMATche2(54)suplujeSojková Marta(Kb)
7. hodMATbio1(54)spojíSojková Marta(Ky)
2.A1. hodANJanj2(35)změnaVosátková Zuzana
3. hodTEVtevh(01)suplujeTlustá Jaroslava(Be)
3. hodTEVtevd(30)suplujeČížková Lydie(Mj)
4. hodANJ(42)suplujeStočesová Malá Michaela(Be)
2.B3. hodZSV(35)změnaČerná Tereza
7. hodANJ(18)suplujeZahradník Jakub(Ne)
2.C3. hodDEJ(14)suplujeRůžičková Ladislava(Sy)
3.A2. hodZSV(14)změnaPřibilová Jitka
3.B2. hodANJ(35)suplujeMandlíková Veronika(Mj)
3.C5. hodDEJ(42)suplujeKocálová Marie(Be)
6. hodNEJnej1(48)změnaEichenmann Lukáš
4.A1. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
1. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
1. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
2. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
2. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
2. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
3. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
3. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
3. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
4.B1. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
1. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
1. hodSCHEsch2(43)spojíMíšková Naděžda(Kb)
1. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
2. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
2. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
2. hodSCHEsch2(43)spojíMíšková Naděžda(Kb)
2. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
3. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
3. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
3. hodSCHEsch2(43)spojíMíšková Naděžda(Kb)
3. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
5. hodCJL(29)suplujeKolínská Jana(Bch)
6. hodCJL(29)suplujeEnglišová Vladimíra(Bch)
4.C1. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
1. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
1. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
2. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
2. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
2. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
3. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
3. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
3. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
O11. hodMAT(45)suplujeKolínská Jana(Mj)
O24. hodTEVtevd(30)suplujeČížková Lydie(Mj)
O35. hodANJ(44)suplujePodpěrová Taťána(Sy)
O66. hodFYZ(32)suplujeČápová Ivana(Sy)
O76. hodZSV(35)suplujeLadová Martina(Ne)
O81. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
1. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
1. hodSCHEsch2(43)spojíMíšková Naděžda(Kb)
1. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
2. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
2. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
2. hodSCHEsch2(43)spojíMíšková Naděžda(Kb)
2. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)
3. hodSDEJsde2(48)spojíEichenmann Lukáš(Bch)
3. hodSSVssv2(48)změnaEichenmann Lukáš
3. hodSCHEsch2(43)spojíMíšková Naděžda(Kb)
3. hodSBIOsbi2(44)spojíLadová Martina(Ne)