Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 20.9.2019

20.9.2019 -Zayferus - ukázky ze života dravců (www.zayferus.cz) - hřiště Sportovního gymnázia - 11:30-13:00 hodin -1.ABC+2.ABC+3.ABC+O1+O2+O3. Sraz po třídách před školou na začátku 4. hodiny. Organizovaný odchod od školy. Konec akce v cca 13 hodin na hřišti Sportovního gymnázia. Vstupné 80Kč - za třídu budete odevzdávat p. Nedvědové do pátku 20.9.2019 do velké přestávky. O7+Hu,So-exkurze Poslanecká sněmovna Praha

Nepřítomné třídy01234567891011
1.Aprojprojprojproj
1.Bprojprojprojproj
1.Cprojprojprojproj
2.Aprojprojprojproj
2.Bprojprojprojproj
2.Cprojprojprojproj
3.Aprojprojproj
3.Bprojprojproj
3.Cprojprojproj
O1projprojproj
O2projprojproj
O3projprojproj
O7exexexexexex
Nepřítomní učitelé01234567891011
Beran Jiří(DOZN)-....-
Čápová Ivana(DOZN)-Md..-
Černá Tereza(dov)-EiEi-Hr----
Doležel Vít(DOZN)....Pc-
Englišová Vladimíra(DOZN)-..--
Humlová Ivana(DOZN)StMd-Vo..---
Kohoutová Marie(DOZN)-..--
Kyliášová Sandra(DOZN)--....
Linhartová Kateřina(DOZN)....No..
Litmanová Radana(DOZN)-....-
Nedvědová Veronika(DOZN)Kc-....
Přibilová Jitka(nem)LiMdNo-Mn-..--
Smyčková Lenka(DOZN)SvKc-..Kn----
Sojková Marta(DOZN)KyLiSt-La----
Stočesová Malá Michaela(DOZN)......-
Syrovátka Jiří(DOZN)....--
Tučková Helena(ŠKN)Ne..PpAb-..---
Vlčková Zuzana(DOZN)......-
Zahradník Jakub(dov)MdPaWaNo......--
Místnosti mimo provoz01234567891011
10AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Absolonová Lenka3. hododpadáCHEO7
4. hodsupl. (Tč ŠKN)CHE4.B(16)za odpadlou
4. hododpadáMAT1.A
Bandíková Ivana4. hododpadáNEJO2 (nej)
6. hododpadáNEJ1.A (nej)
Beran Jiří4.-7. hod dozor na akci_n
Čápová Ivana4.-7. hod dozor na akci_n
Doležel Vít4.-7. hod dozor na akci_n
Eichenmann Lukáš2. hodzměna NEJO6 (nej)(25)
2. hodspojeno (Če dov)FRJO6 (frj)(25)
3. hodspojeno (Če dov)FRJ4.A (frj)(16)
3. hodzměna NEJ4.A (nej)(16)nadúvazková hodina
Englišová Vladimíra4.-7. hod dozor na akci_n
Hrazdirová Iveta4. hododpadáFRJO2 (frj)
5. hodsupl. (Če dov)FRJO8 (frj)(21)za odpadlou
6. hododpadáFRJ1.A (frj)
Humlová Ivana1.-9. hod dozor na akci_n
Kocálová Marie2. hodsupl. (Sy DOZN)CJL3.A(53)za odpadlou
4. hodsupl. (Ne DOZN)DEJO6(29)za odpadlou
4. hododpadáCJL1.B
5. hododpadáDEJ3.A
Kohoutová Marie4.-7. hod dozor na akci_n
Kolínská Jana4. hododpadáMATO7
Kuna Petr4. hododpadáEVHO3 (evh2)
5. hodsupl. (Sy DOZN)EVHO4(46)za odpadlou
5. hododpadáEVHO3 (evh1)
Kyliášová Sandra1. hodsupl. (So DOZN)BIO2.C(53)za odpadlou
4.-7. hod dozor na akci_n
Ladová Martina4. hodpřesun >>ZSVO8na 25.9. 1. hod
5. hodsupl. (So DOZN)ZSVO6(43)za odpadlou
6. hododpadáOBVO2
7. hododpadáZSV2.A
Linhartová Kateřina1. hodsupl. (Př nem)ZEM1.A(56)za odpadlou
2. hodsupl. (So DOZN)ZEM4.A(55)za odpadlou
4.-7. hod dozor na akci_n
Litmanová Radana1. hododpadáNEJO7 (nej)
4.-7. hod dozor na akci_n
Mandlíková Veronika1. hodspojeno (Za dov)ANJ2.B (anj2)(42)
2. hodsupl. (Př nem)ANJ1.C(48)za odpadlou
3. hodspojeno (Hu DOZN)ANJ1.C (anj1)(18)
3. hodzměna ANJ1.C (anj2)(18)
5. hodSuplovací pohotovost
5. hododpadáANJ1.A (anj1)
Minaříková Milena5. hodsupl. (Př nem)FYZ4.A(57)přespočetná hod.
Nedvědová Veronika1. hodsupl. (Tč ŠKN)CHE1.C(55)za odpadlou
4.-7. hod dozor na akci_n
Novák Ondřej3. hodsupl. (Př nem)ZEM2.C(35)za odpadlou
4. hodSuplovací pohotovost
4. hododpadáZEM2.C
5. hododpadáZEM1.B
6. hodSuplovací pohotovost
Pašková Marta2. hodspojeno (Za dov)ANJ3.C (anj2)(18)
Pečonka Robert4. hododpadáTEV1.C (tevh)
5. hododpadáTEVO7 (tevd)
6. hodSuplovací pohotovost
Pelikánová Lucie4. hododpadáFYZO3 (fyz1)
5. hododpadáFYZO3 (fyz2)
6. hododpadáFYZO1 (fyz2)
Podpěrová Taťána3. hodsupl. (Tč ŠKN)CJLO3(55)za odpadlou
5. hododpadáANJ3.B (anj1)
6. hododpadáANJO3 (anj1)
Pochmanová Milada4. hodpřesun <<CJLO8(24)z 25.9. 1. hod
5. hododpadáCJL1.C
Rindtová Jana5. hododpadáIVT3.C (ivt2)
6. hododpadáMAT2.B
Smyčková Lenka1.-9. hod dozor na akci_n
Sojková Marta1.-9. hod dozor na akci_n
Stočesová Malá Michaela2. hodspojeno (Hu DOZN)ANJO8 (anj1)(14)
2. hodzměna ANJO8 (anj2)(14)
3. hodsupl. (So DOZN)ANJ3.A(56)za odpadlou
4.-7. hod dozor na akci_n
Syrovátka Jiří1. hodsupl. (Sy DOZN)BIOO1(43)za odpadlou
4.-7. hod dozor na akci_n
Špillerová Eva4. hododpadáBIO2.A
6. hododpadáTEV2.C (tevd)
Šrámková Jana2. hodSuplovací pohotovost
4. hodzměna NEJ4.C (nej2)(23)
5. hododpadáNEJ2.C (nej2)
Tlustá Jaroslava4. hododpadáTEV1.C (tevd)
Tučková Helena1.-9. hod školení
Vávrová Anna7. hododpadáBIO1.B
Vlčková Zuzana1. hodSuplovací pohotovost
1. hododpadáRUJO7 (ruj)
4.-7. hod dozor na akci_n
Vosátková Zuzana5. hodspojeno (Hu DOZN)ANJO5 (anj1)(18)
5. hodzměna ANJO5 (anj2)(18)
6. hododpadáANJO3 (anj2)
Warde Eamonn1. hodzměna ANJ4.C (anj1)(17)
3. hodspojeno (Za dov)ANJ4.B (anj2)(57)
4. hododpadáANJ3.A (anj2)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodZEM(56)suplujeLinhartová Kateřina(Př)
4.-7. hod projekt
1.B4.-7. hod projekt
1.C1. hodCHE(55)suplujeNedvědová Veronika(Tč)
2. hodANJ(48)suplujeMandlíková Veronika(Př)
3. hodANJanj1(18)spojíMandlíková Veronika(Hu)
3. hodANJanj2(18)změnaMandlíková Veronika
4.-7. hod projekt
2.A4.-7. hod projekt
2.B1. hodANJanj2(42)spojíMandlíková Veronika(Za)
4.-7. hod projekt
2.C1. hodBIO(53)suplujeKyliášová Sandra(So)
3. hodZEM(35)suplujeNovák Ondřej(Př)
4.-7. hod projekt
3.A2. hodCJL(53)suplujeKocálová Marie(Sy)
3. hodANJ(56)suplujeStočesová Malá Michaela(So)
4.-6. hod projekt
3.B4.-6. hod projekt
3.C2. hodANJanj2(18)spojíPašková Marta(Za)
4.-6. hod projekt
4.A2. hodZEM(55)suplujeLinhartová Kateřina(So)
3. hodFRJfrj(16)spojíEichenmann Lukáš(Če)
3. hodNEJnej(16)změnaEichenmann Lukáš
5. hodFYZ(57)suplujeMinaříková Milena(Př)
4.B3. hodANJanj2(57)spojíWarde Eamonn(Za)
4. hodCHE(16)suplujeAbsolonová Lenka(Tč)
4.C1. hodANJanj1(17)změnaWarde Eamonn
4. hodNEJnej2(23)změnaŠrámková Jana
O11. hodBIO(43)suplujeSyrovátka Jiří(Sy)
4.-6. hod projekt
O24.-6. hod projekt
O33. hodCJL(55)suplujePodpěrová Taťána(Tč)
4.-6. hod projekt
O45. hodEVH(46)suplujeKuna Petr(Sy)
O55. hodANJanj1(18)spojíVosátková Zuzana(Hu)
5. hodANJanj2(18)změnaVosátková Zuzana
O62. hodNEJnej(25)změnaEichenmann Lukáš
2. hodFRJfrj(25)spojíEichenmann Lukáš(Če)
4. hodDEJ(29)suplujeKocálová Marie(Ne)
5. hodZSV(43)suplujeLadová Martina(So)
O71.-6. hod Exkurze
O82. hodANJanj1(14)spojíStočesová Malá Michaela(Hu)
2. hodANJanj2(14)změnaStočesová Malá Michaela
4. hodCJL(24)přesun <<Pochmanová Miladaz 25.9. 1. hod
4. hodZSVpřesun >>na 25.9. 1. hod
5. hodFRJfrj(21)suplujeHrazdirová Iveta(Če)

Učebnice nakladatelství DIDAKTIS - k nahlédnutí a ev. objednání u Mc do pátku 20.9.2019 Dozory na akci Zayferus (viz výše): 1.A St, 1.B Čá, 1.C Ne, 2.A Lt, 2.B Li, 2.C Ky, 3.A Be, 3.B Do, 3.C En, O1 Sv, O2 Kt, O3 Vč