Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 20.5.2019

20.5.-23.5. - ústní MZK O8+4.B dle rozpisu učebny 51,53,54,55 - provizorní rozvrh viz suplování. Prosíme o minimální pohyb na chodbě ve 2.p.- využívejte i zadní schodiště a o dodržování klidu během přestávek na chodbě 2.p. Vzdělávací pořad ZEM - kino Hutník - 1.A,B,C,O5+Tč,Li,Kn,Ma - odchod ze školy po 3. vyučovací hodině. Akce končí u kina Hutník v cca 12:30 hodin.

Nepřítomné třídy01234567891011
1.Apredpredzrušzrušzruš
1.Bpredpredzrušzruš
1.Cpredpredzrušzruš
2.Azrušzruš
2.Bzrušzruš
2.Czrušzruš
4.AStVStVStVStVStV
4.BMZKMZKMZKMZKMZK
4.CStVStVStVStVStV
O1zruš
O2zruš
O3zruš
O4zrušzrušzruš
O5predpredzrušzruš
O6zrušzruš
O8MZKMZKMZKMZKMZKMZKMZKMZK
Nepřítomní učitelé01234567891011
Bechnerová Pavla(nem)---------
Kolínská Jana(ZKN)..-..-......--
Minaříková Milena(MZK)....------
Špillerová Eva(dov)---------
Zahradník Jakub(ZKN)..............--
Místnosti mimo provoz01234567891011
51MZKMZKMZKMZKMZKMZKMZKMZK
53MZKMZKMZKMZKMZKMZKMZKMZK
54MZKMZKMZKMZKMZKMZKMZKMZK
55MZKMZKMZKMZKMZKMZKMZKMZK
Změny v rozvrzích učitelů:
Absolonová Lenka1. hododpadáCHEO5 (che1)zrušeno
2. hodnavíc MAT1.A(25)za odpadlou
2. hododpadáCHEO5 (che1)zrušeno
3. hodnavíc MAT1.A(25)za odpadlou
4. hododpadáCHE3.Azrušeno
5. hododpadáSCHE3.C (sc1a)+zrušeno
6. hododpadáSCHE3.C (sc1a)+zrušeno
Bandíková Ivana1. hodnavíc NEJO1 (nej)(44)za odpadlou
1. hododpadáNEJ2.A (nej)zrušeno
2. hodnavíc FRJO7 (frj)(57)
3. hododpadáNEJO1 (nej)zrušeno
4. hododpadáNEJ2.B (nej)zrušeno
6. hododpadáNEJO8 (nej)
Beran Jiří1. hodnavíc ZSV3.B(16)za odpadlou
1. hododpadáTEV1.B (tevh)+zrušeno
2. hodnavíc ZSV3.C(56)za odpadlou
2. hododpadáZSV3.Bzrušeno
3. hodnavíc ZSV2.A(18)za odpadlou
3. hododpadáZSV2.Azrušeno
4. hodnavíc TEV3.A (tevh)(01)za odpadlou
4. hododpadáTEVO7 (tevh)zrušeno
7. hododpadáTEV2.A (tevh)
Čápová Ivana1. hododpadáFYZ1.Czrušeno
2. hododpadáMAT3.Czrušeno
5. hododpadáFYZO6 (fyz2)zrušeno
6. hododpadáFYZO6 (fyz1)
Černá Tereza1. hododpadáSFRCO8 (sfc1)+
2. hodnavíc ZSV2.B(23)za odpadlou
2. hododpadáSFRCO8 (sfc1)+
3. hodnavíc FRJO5 (frj)(21)za odpadlou
3. hododpadáSFRCO8 (sfc1)+
4. hodnavíc ZSV2.C(16)za odpadlou
6. hododpadáFRJO8 (frj)
7. hododpadáZSV2.C
Doležel Vít1. hododpadáFYZ2.B (fyz2)zrušeno
2. hododpadáFYZ2.B (fyz1)zrušeno
3. hodnavíc FYZ1.B(57)za odpadlou
4. hodnavíc FYZO1(60)za odpadlou
4. hododpadáIVTO5 (ivt1)
5. hodnavíc FYZ2.B(57)za odpadlou
5. hododpadáIVTO5 (ivt1)
6. hododpadáFYZO3
7. hododpadáFYZ1.B
Čížková Lydie4. hodnavíc TEV3.A (tevd)(30)za odpadlou
5. hodnavíc TEVO1 (tevd)(30)za odpadlou
6. hododpadáTEVO2 (tevd)
7. hododpadáTEV2.A (tevd)
Eichenmann Lukáš1. hodnavíc ZSVO6(18)za odpadlou
2. hodnavíc CJLO5(18)za odpadlou
2. hododpadáCJL2.Czrušeno
3. hodnavíc NEJO5 (nej)(17)za odpadlou
3. hododpadáZSVO6zrušeno
5. hodnavíc NEJO3 (nej1)(17)za odpadlou
5. hododpadáPMVO7 (pmv1)+zrušeno
6. hododpadáPMVO7 (pmv1)+zrušeno
7. hododpadáCJLO5
Englišová Vladimíra1. hodnavíc CHE1.A(17)za odpadlou
2. hodnavíc CHEO3(14)za odpadlou
2. hododpadáCHEO3zrušeno
3. hodnavíc CHE2.C(14)za odpadlou
4. hododpadáCHE2.Czrušeno
5. hododpadáSCHE3.A (sc1b)+zrušeno
6. hodnavíc SCHE3.A (sc1b)(14)za odpadlou
6. hododpadáSCHE3.A (sc1b)+zrušeno
7. hodnavíc SCHE3.C (sc1b)(14)
Hrazdirová Iveta1. hodnavíc FRJO1 (frj)(42)za odpadlou
1. hododpadáFRJ2.C (frj)zrušeno
2. hodnavíc DEJO4(45)za odpadlou
2. hododpadáFRJ1.A (frj)zrušeno
3. hodnavíc DEJO3(16)za odpadlou
3. hododpadáFRJO1 (frj)zrušeno
4. hododpadáDEJO3zrušeno
5. hodnavíc FRJ2.C (frj)(21)za odpadlou
Humlová Ivana1. hododpadáANJO6 (anj1)zrušeno
3. hododpadáANJ3.A (anj1)zrušeno
4. hododpadáANJ4.A (anj1)
5. hodnavíc ANJ3.A (anj1)(18)za odpadlou
5. hododpadáANJ4.C (anj1)+
6. hododpadáANJO5 (anj1)
Kadlecová Dagmar2. hododpadáTEVO4 (tevd)zrušeno
3. hodnavíc BIO3.C(35)za odpadlou
3. hododpadáTEV3.C (tevd)zrušeno
4. hodnavíc BIO2.B(35)za odpadlou
5. hodnavíc TEVO1 (tevh)(01)za odpadlou
5. hododpadáBIOO2zrušeno
6. hododpadáBIOO4
Klibániová Jaroslava1. hodnavíc CHE2.A(14)za odpadlou
1. hododpadáSCHEO8 (sch1)+
2. hodnavíc BIO3.A(35)za odpadlou
2. hododpadáSCHEO8 (sch1)+
3. hododpadáSCHEO8 (sch1)+
4. hododpadáCHE2.Azrušeno
6. hododpadáCHE1.C
Kocálová Marie1. hododpadáDEJ3.Bzrušeno
3. hododpadáDEJ2.Bzrušeno
4. hododpadáDEJ3.Czrušeno
Kohoutová Marie1. hododpadáCJLO3zrušeno
2. hodnavíc CJLO1(42)za odpadlou
2. hododpadáCJLO1zrušeno
3. hodnavíc CJLO1(42)za odpadlou
3. hododpadáNEJ3.B (nej)zrušeno
4. hodnavíc CJLO3(23)za odpadlou
5. hododpadáSSVO7 (ssv1)+zrušeno
6. hododpadáSSVO7 (ssv1)+zrušeno
Kolínská Jana1.-9. hod zkoušení_n
Kuna Petr1. hodnavíc EVH1.C (evh)(46)za odpadlou
2. hodnavíc EVH2.A (evh)(46)za odpadlou
4. hododpadáEVH1.A (evh)
5. hododpadáEVH1.A (evh)
6. hododpadáEVH2.B (evh)
7. hododpadáEVH2.B (evh)
Ladová Martina1. hododpadáSSVO8 (ssv1)+
2. hododpadáSSVO8 (ssv1)+
3. hododpadáSSVO8 (ssv1)+
4. hododpadáOBVO1zrušeno
Linhartová Kateřina2. hodnavíc MATO2(44)za odpadlou
3. hodnavíc ZEM1.C(56)za odpadlou
4. hododpadáMATO2zrušeno
5. hododpadáZEMO3zrušeno
6. hododpadáZEM1.A
7. hododpadáZEM3.Azrušeno
Litmanová Radana1. hodnavíc CJL2.B(23)za odpadlou
1. hododpadáNEJ2.C (nej)zrušeno
2. hodnavíc NEJO6 (nej)(17)za odpadlou
2. hododpadáNEJ1.A (nej)zrušeno
3. hododpadáCJL1.Azrušeno
4. hodnavíc RUJO6 (ruj)(25)
4. hododpadáNEJO6 (nej)zrušeno
5. hodnavíc NEJ2.C (nej)(25)za odpadlou
5. hododpadáCJL2.Bzrušeno
Mandlíková Veronika1. hododpadáSZAJ4.C (sza1)+
2. hododpadáSZAJ4.C (sza1)+
4. hododpadáANJ4.A (anj2)
5. hodnavíc NEJO3 (nej2)(16)za odpadlou
5. hododpadáSZAJO7 (sza1)+zrušeno
6. hododpadáSZAJO7 (sza1)+zrušeno
Manina Zdeněk1. hodnavíc EVV1.C (evv)(24)za odpadlou
2. hodnavíc EVV2.A (evv)(24)za odpadlou
4. hododpadáEVV1.A (evv)
5. hododpadáEVV1.A (evv)
6. hododpadáEVV2.B (evv)
7. hododpadáEVV2.B (evv)
Mencl Jiří1. hodnavíc MAT2.C(29)za odpadlou
2. hodnavíc MAT2.C(29)za odpadlou
3. hododpadáMAT2.Czrušeno
Minaříková Milena1. hododpadáSMATO8 (sma1)+
Míšková Naděžda4. hododpadáMAT4.C
5. hododpadáSMATO7 (sma1)+zrušeno
6. hodnavíc SMAT3.C (sma1)(43)
6. hododpadáSMATO7 (sma1)+zrušeno
7. hodnavíc SMAT3.C (sma1)(43)
Muir David1. hododpadáSANJ4.C (saj1)+
2. hododpadáSANJ4.C (saj1)+
3. hododpadáSANJ4.C (saj1)+
Nedvědová Veronika1. hodnavíc CHE3.C(35)za odpadlou
1. hododpadáBIOO5 (bio2)zrušeno
2. hodnavíc CHE1.B(16)za odpadlou
2. hododpadáBIOO5 (bio2)zrušeno
3. hodnavíc CHE2.B(23)za odpadlou
3. hododpadáCHE1.Bzrušeno
4. hodnavíc BIOO7(42)za odpadlou
4. hododpadáCHEO4zrušeno
7. hododpadáCHE3.Czrušeno
Pašková Marta1. hododpadáANJ3.C (anj1)zrušeno
3. hododpadáANJO3 (anj1)zrušeno
5. hododpadáANJ4.C (anj2)+
6. hododpadáANJO1 (anj1)
Pečonka Robert3. hododpadáTEV3.C (tevh)zrušeno
5. hododpadáTEVO1 (tevh)zrušeno
6. hododpadáTEVO2 (tevh)
8. hododpadáTEVO8 (tevh)
Pelikánová Lucie1. hodnavíc FYZO4(57)za odpadlou
3. hodnavíc IVTO4(45)za odpadlou
3. hododpadáFYZO2zrušeno
4. hodnavíc FYZO2(57)za odpadlou
4. hododpadáIVTO5 (ivt2)
5. hodnavíc IVT2.A (ivt2)(50)
5. hododpadáIVTO5 (ivt2)
7. hododpadáFYZO4 (fyz2)
8. hododpadáFYZO4 (fyz2)
Podpěrová Taťána1. hododpadáCJLO2zrušeno
2. hododpadáANJO2 (anj1)zrušeno
3. hodnavíc CJLO2(44)za odpadlou
3. hododpadáANJO3 (anj2)zrušeno
5. hododpadáANJ1.B (anj1)
6. hododpadáANJO1 (anj2)
7. hododpadáANJ1.C (anj1)
Pochmanová Milada1. hododpadáRUJ2.A (ruj)zrušeno
3. hodnavíc CJLO7(29)za odpadlou
3. hododpadáCJLO4zrušeno
4. hodnavíc CJLO4(29)za odpadlou
4. hododpadáCJLO8
5. hodnavíc CJLO7(29)za odpadlou
5. hododpadáCJL4.A
Přibilová Jitka1. hodnavíc DEJ3.A(56)za odpadlou
1. hododpadáDEJ3.Azrušeno
2. hododpadáZSV1.Czrušeno
3. hododpadáDEJ1.Czrušeno
4. hododpadáZSV4.B
6. hododpadáZSV1.B
7. hododpadáDEJO6
Rindtová Jana1. hododpadáMAT2.B (mat1)zrušeno
2. hododpadáMAT2.B (mat2)zrušeno
4. hododpadáMAT1.B
5. hododpadáMATO8
Růžičková Ladislava1. hodnavíc DEJO7(25)za odpadlou
1. hododpadáDEJO7zrušeno
2. hododpadáCJL1.Bzrušeno
3. hodnavíc CJL3.B(24)za odpadlou
4. hododpadáCJL3.Bzrušeno
5. hododpadáCJL1.C
Smyčková Lenka1. hodnavíc MATO3(43)za odpadlou
1. hododpadáSBIOO8 (sbi1)+
2. hododpadáSBIOO8 (sbi1)+
3. hododpadáSBIOO8 (sbi1)+
5. hododpadáSBIOO7 (sbi1)+zrušeno
6. hodnavíc SBIO3.C (sbi1)(35)
6. hododpadáSBIOO7 (sbi1)+zrušeno
7. hodnavíc SBIO3.A (sbi1)(35)za odpadlou
Sojková Marta1. hodnavíc MATO5(45)za odpadlou
1. hododpadáMATO4zrušeno
2. hodnavíc MAT1.C(43)za odpadlou
2. hododpadáMAT3.Azrušeno
3. hodnavíc MAT3.A(43)za odpadlou
4. hodnavíc MAT2.A(43)za odpadlou
4. hododpadáMAT1.C
5. hodnavíc MATO4(45)za odpadlou
5. hododpadáMAT2.Azrušeno
Stočesová Malá Michaela1. hododpadáANJ3.C (anj2)zrušeno
2. hododpadáANJO7 (anj2)zrušeno
4. hodnavíc ANJ3.C(17)za odpadlou
5. hododpadáANJ4.C (anj3)+
6. hododpadáANJ2.A (anj1)
7. hododpadáANJ1.C (anj2)
Tlustá Jaroslava1. hododpadáTEV1.B (tevd)zrušeno
2. hododpadáTEVO4 (tevh)zrušeno
4. hododpadáTEVO7 (tevd)zrušeno
5. hododpadáTEVO1 (tevd)zrušeno
8. hododpadáTEV1.A (tevd)
Tučková Helena1. hodnavíc ZEMO2(60)za odpadlou
2. hodnavíc ZEM3.B(60)za odpadlou
2. hododpadáZEM2.Azrušeno
3. hodnavíc ZEMO6(60)za odpadlou
3. hododpadáZEMO5zrušeno
5. hododpadáFYZ2.Czrušeno
6. hododpadáZEM2.C
7. hododpadáZEMO7zrušeno
Vlčková Zuzana3. hododpadáRUJ3.B (ruj)zrušeno
4. hododpadáRUJO6 (ruj)zrušeno
5. hodnavíc EVVO2(44)za odpadlou
7. hododpadáEVVO4 (evv1)
8. hododpadáEVVO4 (evv1)
Vosátková Zuzana2. hododpadáANJO2 (anj2)zrušeno
4. hodnavíc ANJ3.B(18)za odpadlou
4. hododpadáRUJ2.B (ruj)zrušeno
6. hododpadáANJ2.A (anj2)
7. hododpadáANJ3.B (anj1)zrušeno
Warde Eamonn2. hododpadáANJO7 (anj1)zrušeno
3. hododpadáSZAJ4.C (sza1)+
5. hodnavíc ANJ3.A (anj2)(23)za odpadlou
5. hododpadáSANJO7 (saj1)+zrušeno
6. hododpadáSANJO7 (saj1)+zrušeno
Zahradník Jakub1.-9. hod zkoušení_n
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodCHE(17)navícEnglišová Vladimíra
1. hodTEVtevhodpadá(Be)
2. hodMAT(25)navícAbsolonová Lenka
2. hodFRJfrjodpadá(Hr)
2. hodNEJnejodpadá(Lt)
3. hodMAT(25)navícAbsolonová Lenka
3. hodCJLodpadá(Lt)
6.-8. hod zrušení výuky
4.-5. hod Přednáška
1.B1. hodTEVtevhodpadá(Be)
1. hodTEVtevdodpadá(Tl)
2. hodCHE(16)navícNedvědová Veronika
2. hodCJLodpadá(Ru)
3. hodFYZ(57)navícDoležel Vít
3. hodCHEodpadá(Ne)
6.-7. hod zrušení výuky
4.-5. hod Přednáška
1.C1. hodEVVevv(24)navícManina Zdeněk
1. hodEVHevh(46)navícKuna Petr
1. hodFYZodpadá(Čá)
2. hodMAT(43)navícSojková Marta
2. hodZSVodpadá(Př)
3. hodZEM(56)navícLinhartová Kateřina
3. hodDEJodpadá(Př)
6.-7. hod zrušení výuky
4.-5. hod Přednáška
2.A1. hodCHE(14)navícKlibániová Jaroslava
1. hodNEJnejodpadá(Ba)
1. hodRUJrujodpadá(Pch)
2. hodEVHevh(46)navícKuna Petr
2. hodEVVevv(24)navícManina Zdeněk
2. hodZEModpadá(Tč)
3. hodZSV(18)navícBeran Jiří
3. hodZSVodpadá(Be)
4. hodMAT(43)navícSojková Marta
4. hodCHEodpadá(Kb)
5. hodIVTivt1(49)navícPelikánová Lucie
5. hodIVTivt2(50)navícPelikánová Lucie
5. hodMATodpadá(So)
6.-7. hod zrušení výuky
2.B1. hodCJL(23)navícLitmanová Radana
1. hodFYZfyz2odpadá(Do)
1. hodMATmat1odpadá(Rn)
2. hodZSV(23)navícČerná Tereza
2. hodFYZfyz1odpadá(Do)
2. hodMATmat2odpadá(Rn)
3. hodCHE(23)navícNedvědová Veronika
3. hodDEJodpadá(Kc)
4. hodBIO(35)navícKadlecová Dagmar
4. hodNEJnejodpadá(Ba)
4. hodRUJrujodpadá(Vo)
5. hodFYZ(57)navícDoležel Vít
5. hodCJLodpadá(Lt)
6.-7. hod zrušení výuky
2.C1. hodMAT(29)navícMencl Jiří
1. hodFRJfrjodpadá(Hr)
1. hodNEJnejodpadá(Lt)
2. hodMAT(29)navícMencl Jiří
2. hodCJLodpadá(Ei)
3. hodCHE(14)navícEnglišová Vladimíra
3. hodMATodpadá(Mc)
4. hodZSV(16)navícČerná Tereza
4. hodCHEodpadá(En)
5. hodFRJfrj(21)navícHrazdirová Iveta
5. hodNEJnej(25)navícLitmanová Radana
5. hodFYZodpadá(Tč)
6.-7. hod zrušení výuky
3.A1. hodDEJ(56)navícPřibilová Jitka
1. hodDEJodpadá(Př)
2. hodBIO(35)navícKlibániová Jaroslava
2. hodMATodpadá(So)
3. hodMAT(43)navícSojková Marta
3. hodANJanj1odpadá(Hu)
3. hodANJanj2odpadá(Za)
4. hodTEVtevd(30)navícČížková Lydie
4. hodTEVtevh(01)navícBeran Jiří
4. hodCHEodpadá(Ab)
5. hodANJanj1(18)navícHumlová Ivana
5. hodANJanj2(23)navícWarde Eamonn
5. hodPMVpmv1odpadá(Ei)
5. hodSSVssv1odpadá(Kt)
5. hodSZAJsza1odpadá(Md)
5. hodSMATsma1odpadá(Mš)
5. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
5. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
5. hodSCHEsc1bodpadá(En)
6. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
6. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
6. hodSCHEsc1b(14)navícEnglišová Vladimíra
6. hodPMVpmv1odpadá(Ei)
6. hodSSVssv1odpadá(Kt)
6. hodSZAJsza1odpadá(Md)
6. hodSMATsma1odpadá(Mš)
6. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
6. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
6. hodSCHEsc1bodpadá(En)
7. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
7. hodSCHEsc1b(14)navícEnglišová Vladimíra
7. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
7. hodZEModpadá(Li)
3.B1. hodZSV(16)navícBeran Jiří
1. hodDEJodpadá(Kc)
2. hodZEM(60)navícTučková Helena
2. hodZSVodpadá(Be)
3. hodCJL(24)navícRůžičková Ladislava
3. hodNEJnejodpadá(Kt)
3. hodRUJrujodpadá(Vč)
4. hodANJ(18)navícVosátková Zuzana
4. hodCJLodpadá(Ru)
5. hodSCHEsc1aodpadá(Ab)
5. hodSSVssv1odpadá(Kt)
5. hodSZAJsza1odpadá(Md)
5. hodSMATsma1odpadá(Mš)
5. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
5. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
6. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
6. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
6. hodSCHEsc1aodpadá(Ab)
6. hodSSVssv1odpadá(Kt)
6. hodSZAJsza1odpadá(Md)
6. hodSMATsma1odpadá(Mš)
6. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
6. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
7. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
7. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
7. hodANJanj1odpadá(Vo)
7. hodANJanj2odpadá(Za)
3.C1. hodCHE(35)navícNedvědová Veronika
1. hodANJanj1odpadá(Pa)
1. hodANJanj2odpadá(St)
2. hodZSV(56)navícBeran Jiří
2. hodMATodpadá(Čá)
3. hodBIO(35)navícKadlecová Dagmar
3. hodTEVtevhodpadá(Pc)
3. hodTEVtevdodpadá(Kd)
4. hodANJ(17)navícStočesová Malá Michaela
4. hodDEJodpadá(Kc)
5. hodSCHEsc1aodpadá(Ab)
5. hodPMVpmv1odpadá(Ei)
5. hodSZAJsza1odpadá(Md)
5. hodSMATsma1odpadá(Mš)
5. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
5. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
5. hodSCHEsc1bodpadá(En)
6. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
6. hodSCHEsc1b(14)navícEnglišová Vladimíra
6. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
6. hodSCHEsc1aodpadá(Ab)
6. hodPMVpmv1odpadá(Ei)
6. hodSZAJsza1odpadá(Md)
6. hodSMATsma1odpadá(Mš)
6. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
6. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
6. hodSCHEsc1bodpadá(En)
7. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
7. hodSCHEsc1b(14)navícEnglišová Vladimíra
7. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
7. hodCHEodpadá(Ne)
4.A1.-5. hod studijní volno
4.B1.-5. hod mat.zkoušky
4.C1.-5. hod studijní volno
O11. hodFRJfrj(42)navícHrazdirová Iveta
1. hodNEJnej(44)navícBandíková Ivana
1. hodMATodpadá(Ks)
2. hodCJL(42)navícKohoutová Marie
2. hodCJLodpadá(Kt)
3. hodCJL(42)navícKohoutová Marie
3. hodNEJnejodpadá(Ba)
3. hodFRJfrjodpadá(Hr)
4. hodFYZ(60)navícDoležel Vít
4. hodOBVodpadá(La)
5. hodTEVtevd(30)navícČížková Lydie
5. hodTEVtevh(01)navícKadlecová Dagmar
5. hodTEVtevhodpadá(Pc)
5. hodTEVtevdodpadá(Tl)
6. hod zrušení výuky
O21. hodZEM(60)navícTučková Helena
1. hodCJLodpadá(Pp)
2. hodMAT(44)navícLinhartová Kateřina
2. hodANJanj1odpadá(Pp)
2. hodANJanj2odpadá(Vo)
3. hodCJL(44)navícPodpěrová Taťána
3. hodFYZodpadá(Pe)
4. hodFYZ(57)navícPelikánová Lucie
4. hodMATodpadá(Li)
5. hodEVV(44)navícVlčková Zuzana
5. hodBIOodpadá(Kd)
6. hod zrušení výuky
O31. hodMAT(43)navícSmyčková Lenka
1. hodCJLodpadá(Kt)
2. hodCHE(14)navícEnglišová Vladimíra
2. hodCHEodpadá(En)
3. hodDEJ(16)navícHrazdirová Iveta
3. hodANJanj1odpadá(Pa)
3. hodANJanj2odpadá(Pp)
4. hodCJL(23)navícKohoutová Marie
4. hodDEJodpadá(Hr)
5. hodNEJnej2(16)navícMandlíková Veronika
5. hodNEJnej1(17)navícEichenmann Lukáš
5. hodZEModpadá(Li)
6. hod zrušení výuky
O41. hodFYZ(57)navícPelikánová Lucie
1. hodMATodpadá(So)
2. hodDEJ(45)navícHrazdirová Iveta
2. hodTEVtevdodpadá(Kd)
2. hodTEVtevhodpadá(Tl)
3. hodIVT(45)navícPelikánová Lucie
3. hodCJLodpadá(Pch)
4. hodCJL(29)navícPochmanová Milada
4. hodCHEodpadá(Ne)
5. hodMAT(45)navícSojková Marta
6.-8. hod zrušení výuky
O51. hodMAT(45)navícSojková Marta
1. hodBIObio2odpadá(Ne)
1. hodCHEche1odpadá(Ab)
2. hodCJL(18)navícEichenmann Lukáš
2. hodBIObio2odpadá(Ne)
2. hodCHEche1odpadá(Ab)
3. hodFRJfrj(21)navícČerná Tereza
3. hodNEJnej(17)navícEichenmann Lukáš
3. hodZEModpadá(Tč)
6.-7. hod zrušení výuky
4.-5. hod Přednáška
O61. hodZSV(18)navícEichenmann Lukáš
1. hodANJanj2odpadá(Za)
1. hodANJanj1odpadá(Hu)
2. hodRUJruj(17)navícLitmanová Radana
2. hodNEJnej(17)navícLitmanová Radana
2. hodCJLodpadá(Za)
3. hodZEM(60)navícTučková Helena
3. hodZSVodpadá(Ei)
4. hodNEJnej(25)navícLitmanová Radana
4. hodRUJruj(25)navícLitmanová Radana
4. hodRUJrujodpadá(Vč)
4. hodNEJnejodpadá(Lt)
5. hodFYZfyz2odpadá(Čá)
5. hodMATmat1odpadá(Ks)
6.-7. hod zrušení výuky
O71. hodDEJ(25)navícRůžičková Ladislava
1. hodDEJodpadá(Ru)
2. hodNEJnej(57)navícBandíková Ivana
2. hodFRJfrj(57)navícBandíková Ivana
2. hodANJanj1odpadá(Wa)
2. hodANJanj2odpadá(St)
3. hodCJL(29)navícPochmanová Milada
3. hodMATodpadá(Ks)
4. hodBIO(42)navícNedvědová Veronika
4. hodTEVtevhodpadá(Be)
4. hodTEVtevdodpadá(Tl)
5. hodCJL(29)navícPochmanová Milada
5. hodPMVpmv1odpadá(Ei)
5. hodSSVssv1odpadá(Kt)
5. hodSZAJsza1odpadá(Md)
5. hodSMATsma1odpadá(Mš)
5. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
5. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
6. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
6. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
6. hodPMVpmv1odpadá(Ei)
6. hodSSVssv1odpadá(Kt)
6. hodSZAJsza1odpadá(Md)
6. hodSMATsma1odpadá(Mš)
6. hodSANJsaj1odpadá(Wa)
6. hodSBIOsbi1odpadá(Sy)
7. hodSBIOsbi1(35)navícSmyčková Lenka
7. hodSMATsma1(43)navícMíšková Naděžda
7. hodZEModpadá(Tč)
O81.-8. hod mat.zkoušky